Ömer NİHAT YALTIR

Veteriner Hekimi


1991 yılında Adana’da doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Adana’da tamamlamıştır. 2010 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesine başlayıp  2016 yılında mezun olmuştur. Okul hayatı boyunca  at çiftlikleri , büyükbaş çiftlikleri ve çeşitli kliniklerde stajyer hekim olarak çalışmıştır.

Mezun olduktan sonra İstanbul Çatalca’da bulunan 1000 başlı süt işletmesinde işletme sorumlu hekimi olarak 2,5 yıl çalışmıştır. Aşil ve Şila adında iki köpek sahibidirİ 2019 yılında can dostu ev arkadaşı Murat ile Himera Veteriner Kliniğini kurmuştur.

Murat HÜSEYİN TOPAL

Veteriner Hekimi


1990 yılında Yunanistan’ın Gümülcine kentinde doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamlamıştır. 2009 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ni kazanmıştır. Öğrencilik hayatı boyunca çeşitli veteriner kliniklerinde stajyer hekim olarak çalışmıştır. 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuştur. Sonrasında 2 yıl boyunca veteriner hekim olarak çalışmıştır. Fofik adında bir kedi sahibidir. 2019 yılında can dostu ev arkadaşı Nihat ile Himera Veteriner Kliniğini kurmuştur.
Call Now Button